Nasze serwisy używają plików cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo na to zgodę. Akceptuję
Milanówek
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Zakładu Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej w Milanówku

Podwórko NIVEA w Milanówku. Internetowe głosowanie!


Uwaga Milanowianie! Dzięki Waszym głosom w Milanówku ma szansę powstać rodzinny plac zabaw NIVEA. Internetowe głosowanie już się rozpoczęło.

Do konkursu pt. "Podwórko NIVEA" Urząd Miasta Milanówka zgłosił teren przy ul. Sportowej, w okolicy boiska Orlik i basenu. Aby zagłosować, należy wejść na stronę http://www.nivea.pl/podworko i odszukać naszą lokalizację.

Głosować można codziennie od 1 kwietnia do 31 maja, również za pomocą różnych adresów e-mail. W pierwszej turze, do końca kwietnia, wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji, a lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie ogłoszona 1 maja 2015 r. W maju będzie trwać druga tura głosowania, mająca na celu wyłonienie kolejnych 20 zwycięskich miejscowości.

Przekażcie tę informację swojej rodzinie, sąsiadom i znajomym. Im więcej głosów, tym większa szansa na zwycięstwo. Teraz wszystko w Waszych rękach!


Informację wytworzył(a) Ewa Tatarek dnia 07-04-2015.
Informację opublikował(a) Ewa Tatarek dnia 07-04-2015 12:52.
Liczba odsłon podstrony: 1378